Prečo online?

Lukáš Debnár – online anglictina.sk

ONLINE DNES PONÚKA neskutočné množstvá MATERIÁLOV A MOŽNOSTÍ – ANGLIČTINA UŽ NIE JE LEN NUDA O UČEBNICIACH A PREFOTENÝCH pracovných listOCH. Skúsite to využiť alebo budete STÁLE DOCHÁDZAŤ DO KURZOV?

Výhody - čas, miesto, pohodlie

Pri online hodinách je jedno kde sa človek nachádza. Učím ľudí z celého Slovenska a dokonca Slovákov žijúcich v zahraničí. Hodinu nepreruší zlá dopravná situácia, tesný meeting v práci, nestíhanie po obede, zlé počasie, choroba dieťaťa ani nič podobné. Jednoducho si urobíte chvíľu a pripojíte sa odkiaľ sa Vám dá. Predstavte si, že by ste mali z práce odísť na hodinu angličtiny na 9:00 – kedy by ste museli vyraziť a kedy by ste sa reálne do firmy vrátili? U nás 8:55 vypnete outlook a 10:05 ste opäť zahĺbení v práci. Bez toho, aby ste urobili čo i len jeden krok 🙂

Plnohodnotná hodina

Na online hodiny nedáme dopustiť. Sú to plnohodnotné hodiny a dokonca ešte plnohodnotnejšie. Máme nekonečné materiály, možnosť flexibilne reagovať a urobiť hodinu oveľa zaujímavejšou ako len pri klasickej tabuli. Technika nám poskytne všetko potrebné. Počujeme a vidíme sa ako na klasickej hodine, tabuľu nám nahradí chat, klasické worksheety a materiály prídu mailom. Aj netechnické typy a neveriaci Tomášovia mi po prvej skúške dali za pravdu.

Všetky platformy

Potrebujeme sa najmä počuť a mať možnosť písať správy. A dodatočne prístup k mailu. Fungujem na všetkých platformách podľa priania klienta – Skype, WhatsApp, Teams, Zoom atď.

V prípade potreby všetko vysvetlím, naučím a aplikáciu vyladíme a vyskúšame na úvodnej konzultácii zdarma.

Technické zabezpečenie

Fungovať môžeme pokojne aj zo smartfónu, nie je potrebný notebook alebo počítač. Potrebujeme klasické internetové pripojenie (ideálne wi-fi), lepšie je mať slúchadla (klasické štuplíky, ktoré sa dostávali k mobilom úplne postačia), prístup k mailu, nainštaluje sa jedna aplikácia a fungujeme.

 Prihláste sa do kurzu

Kliknite nižšie a staňte sa našim klientom. Žiadne komplikované registrácie, prihlášky, testy a pod.

Následne Vás budeme kontaktovať a dohodneme si detaily kurzu.

 

Chcete dostávať novinky o našom fungovaní, jazykové riešenia pre Vašu firmu, novinky o certifikátoch a maturitách, jazykové rady, typy, zaujímavosti a takisto materiály ako naši študenti?

Úspešne ste sa prihlásili!