Firemné kurzy

 Lukáš Debnár – online anglictina.sk

Môj masterpiece!!! Už ako 19 ročného ma prvýkrát poslali do firemného kurzu, kde si ma hneď obľúbili. Funguje mi to veľmi prirodzene a v tomto prostredí kde je potrebné kombinovať uvoľnený prístup bez stresu s istou dávkou formálnosti a plnou profesionalitou mi vyhovuje. Preto si na základe vlastných skúsenosti dovoľujem povedať, že toto prostredie dobre poznám a viem tak pripraviť kurzy na mieru pre všetky úrovne spoločnosti. Každá si totiž vyžaduje trošku iný prístup, inú motiváciu a formu hodín. Nižšie nájdete štyri kurzy, v ktorých sme pokryli komplet firemnú štruktúru. V prípade záujmu o ktorúkoľvek skupinu nás neváhajte kontaktovať. Hovoria za nás reálne skúsenosti u tých najväčších.

Prezrite si našu špecifickú ponuku pre Vašu firmu

7

Coworkers

Jazykové kurzy ako skvelý benefit pre Vašich zamestnancov. Máme skúsenosti aj s bežnými pracovníkmi mimo riadiacich pozícií, ktorí sa väčšinou stretávajú s angličtinou po prvýkrát. Hodiny si bez tlaku užívajú a viacero z nich sa už vďaka vzdelávaniu cíti vo firme komfortnejšie, sebavedomo a motivovane. Postup na pracovnej pozícii je tak na spadnutie.

 

NIŽŠÍ MANAGEMENT

Najširšiu skupinu v našom portfóliu tvoria práve najnižšie riadiace pozície – teamleadri, shiftleadri, majstri a pod. Pozícia, ktorá potrebuje jazyk ku komunikácii napr. s majiteľmi spoločnosti, no často chýba motivácia k pravidelnému využívaniu. S týmito zamestnancami vedieme špecifické hodiny, bez stresu a tlaku tak aby pochopili, že ich štúdiu nebráni vek, pozícia, predošlé vzdelanie ani nič podobné. Máme množstvo prípadov, kedy sa aj zo začiatku ťažký oriešok do angličtiny zahryzol, reálne zdokonalil a postúpil na pozícii.

STREDNÝ MANAGEMENT a office

Riadiaci pracovníci, ktorí majú reálne skúsenosti a anglický jazyk využívajú pri svojej profesii často. Či už potrebujú upratať gramatiku, rozrozprávať, dodať sebavedomie alebo postúpiť na profesionálnu úroveň v angličtine. Častokrát sú hodiny orientované aj priamo na ich špecifické potreby súvisiace s ich prácou, s prípravou na prezentácie, konferencie, meetingy a pod.

TOP MANAGEMENT

Častokrát vysoká a sofistikovaná úroveň. Vždy je však čo zlepšovať a aj najvyšší manažéri sa vedia na našich hodinách zapotiť.  V opačnom prípade však vieme pripraviť udržiavacie hodiny, ktoré dobré padnú aj ako zmena témy v náročnom programe, odfúknutie a odtrhnutie sa od každodenných povinností a stresu. Angličtina s nami údajne funguje ako dobrý antistresant 🙂 Mám za sebou stovky hodín s naozaj vrcholovými manažérmi, CEO, predsedami predstavenstva aj z „ťažkých“ odvetví bankovníctva, poisťovníctva, štátnych inštitúcií, silových zložiek a môžem povedať, že títo klienti vždy vítali zmysluplnú hodinku s niekým mimo bežného zhonu ich dňa. V prípade potreby zlepšenia tak diskrétne pracujeme na príprave aj top vrcholového manažéra v intenzívnom kurze pre čo najrýchlejšie dosiahnutie požadovanej úrovne.

Business English

Obchodná angličtina

• primárne vyučujeme všeobecnú angličtinu
našou konverzačnou metódou, ale sme pripravení aj na obchodnú angličtinu

• koncept Business English sme poňali inak a špecializovane. Poznáme rozdiel medzi účtovnou, marketingovou alebo právnou angličtinou, ktoré často vidíme spolu pod kolónkou „BE“. Z každého trošku, ale z ničoho poriadne.

• naše BE hodiny špecializujeme podľa klientovho odvetvia a pracujeme s konkrétnymi dokumentami firmy, e-mailami, objednávkami, memorandami, nariadeniami, z ktorých čerpáme matériu a slovnú zásobu.

Váš obchodný partner pre anglický jazyk

Plnohodnotná spolupráca – kompletný servis

• nie sme len učiteľmi jazyka, ale pre Vašu firmu môžeme byť aj komplet business partnerom v oblasti anglického jazyka

• v rámci výuky nastavíme kompletný program

-odkomunikujeme jazykovú motiváciu zamestnancov s priamymi nadriadenými – t. j. reálne využívanie jazyka v rámci firmy a nastavenie konkrétnych cieľov

-pripravíme programy pravidelnej kontroly a vyhodnocovania pokrokov formou testov, ústnych skúšok

-aktuálny a pravidelný reporting účasti, dochádzky a záujmu študentov

• plus sme samozrejme k dispozícii na kompletný jazykový servis. Klientovi ponúkame:

-preklady a tlmočenie (so špecializáciou na ekonomiku a právo), korektúry strojových aj vlastných prekladov, zabezpečíme aj korektúru rodeným Američanom

-kontroly a prípravy textov, mailov, marketingových materiálov, interných smerníc a iných právnych dokumentov

 Prihláste sa do kurzu

Kliknite nižšie a staňte sa našim klientom. Žiadne komplikované registrácie, prihlášky, testy a pod.

Následne Vás budeme kontaktovať a dohodneme si detaily kurzu.

 

Chcete dostávať novinky o našom fungovaní, jazykové riešenia pre Vašu firmu, novinky o certifikátoch a maturitách, jazykové rady, typy, zaujímavosti a takisto materiály ako naši študenti?

Úspešne ste sa prihlásili!